22 Kasım 2022

6. CNR Emlak Fuarı’nda Görüşmek Üzere

Share

Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul ve emlak yatırımı şirketlerinin her yıl yer aldığı CNR Emlak Fuarı bu yıl da sektörün günler boyunca konuşacağı ve büyük etki yaratacak projeler eşliğinde gerçekleşecek.

 

Bu yıl altıncısı düzenlenen CNR Emlak Fuarı 17 ve 22 Aralık 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek. İstanbul Fuar merkezinde yer alacak olan fuar katılımcıların ziyaretleri için 10.00 ve 20.00 saatleri arasında aktif olacak.

 

Yaklaşık olarak 80.000 adet son kullanıcının katılımının beklendiği fuara katılımlar yalnızca ülke içinden değil, aynı zamanda da İran, Ürdün, Mısır, Suudi Arabistan ve İtalya gibi ülkelerden de olacak. Sektörün içinde bulunanların markalarını uluslararası pazara, özellikle de Körfez ülkelerine tanıtması, yeni potansiyel partnerlerle tanışması ve ürün ya da hizmetlerini tanıtması için de fuar yılın en verimli yeri olmaya aday.

 

Örnek Daireler ile Güven İçinde Yatırım

 

CNR Emlak Fuarı özellikle de birebir ölçeklendirilmiş örnek daireleri ile dikkat çekiyor. Bu şekilde yatırımcılar ve bireysel alıcılar satın almak istedikleri evleri küçük maketler hâlinde görerek değil gerçekçi bir şekilde tecrübe etme fırsatı bulacak ve kararlarını bu doğrultuda verecekler.

 

CNR Emlak Fuarı sayesinde ülkenin bütün projelerini tek bir mekanda görebilir, böylece aynı gün içinde karşılaştırma fırsatına da sahip olabilirsiniz. Fuar aynı zamanda yalnızca fuar süresi boyunca geçerli olacak özel indirimler ve lansman fiyatlarına erişim şansı sunuyor. Bu da yatırımcılar, kurumsal alıcılar ve son kullanıcılar için kesinlikle kaçırılmayacak bir fırsat!

 

Gayrimenkul veri analizi konusunda hem Türkiye’de hem de Dubai’de faaliyet gösteren ve sektörün önde gelen isimlerinden biri olan Reidin olarak bizlerin de yer alacağı CNR Emlak – 6. Gayrimenkul Yatırımları Projeleri ve Finansmanı Fuarı, hem sektör temsilcileri hem de Türk ya da yabancı uyruklu yatırımcılar için 2022 yılına damga vuracak, kaçırılmaması gereken bir etkinlik. Katılım ve daha fazla bilgi için hemen CNR Emlak Fuarı’nın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Print Friendly, PDF & Email