17 Ekim 2012

Daha cok bilgi, daha fazla kolaylik: REIDIN.com yenilendi!

Share

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için REIDIN.com web sitesini hem içerik hem kullanım kolaylığı bakımından zenginleştirdik.

Türkiye’de ve diğer gelişmekte olan ülkelerdeki emlak piyasasının nabzını tutan ve en güncel verileri kapsamlı bir şekilde kullanıcılarına sunan REIDIN.com, şimdi yeni web sitesiyle bilgiye erişimi daha da kolaylaştırıyor.

İşte yenilenen yüzüyle REIDIN.com’dan erişebileceğiniz bilgilerden yalnızca birkaç tanesi:

Ana sayfada sizi ilk karşılayan bilgilerden biri olan Haberler, görselleştirilmiş formatıyla size emlak sektöründe en önemli gelişmeleri bildiriyor.


Proje Fiyatları Analizi başlığına tıklayarak yapımı sürmekte olan veya tamamlanmış projelerin geliştirici liste fiyatlarını bölge, geliştirici adı, proje adı, konut tipine göre öğrenebilir, birbiri ile karşılaştırabilir, grafik üzerinde inceleyebilirsiniz.


Emlak Değer Analizi ile belli bir bölgede seçili konutun m2, oda sayısı, kat ve banyo sayısını girerek değerini hesaplayabilirsiniz. Sistem bunu kiralık ve satılık olarak zaman serisi ile verir. Değerini öğrenmek istediğiniz bölgeyi listeden seçebileceğiniz gibi,  ayrıca harita üzerinde işaretleyerek de belirleyebilirsiniz.


Bölge Raporu, seçtiğiniz bir bölgenin ortalama satış ve kira değerlerini, bu değerlerin yıllara göre gösterdiği değişiklikleri,  konut amortisman sürelerini ve demografik göstergelerini  (yaş, hane halkı sayısı, medeni hal, konut sayısı yoğunluklarını), REIDIN SED Sosyo-ekonomik derecesini, harita üzerinde önemli noktalar ile beraber sunar.

Bina Profilleri ile projelerin içinde bulunan her bir binaya kadar inilir. REIDIN sistemi proje bazlı değil bina bazlıdır. Yüksek standartlı ofis binalarında daha da detaya inerek her çeyrek doluluk oranları, kira ve bakım ücretlerini de öğrenebilirsiniz.

Daha fazlası için sizi de REIDIN.com’a bekleriz.

REIDIN.com Hakkında
REIDIN, Türkiye’de ve diğer birçok gelişmekte olan ülkede gayrimenkul sektörü ile ilgili derinlikli ve analitik bilgiler sunan online bir şirkettir. REIDIN.com Gayrimenkul Bilgi Servisi’nde fiyatlar ve endeksler; şirket, proje ve bina bilgileri; gelişmiş coğrafi bilgi sistemi araçları; arz-talep verisi; pazar trend analizi; araştırma raporları; yerel, ülke ve internet medyası dahil tüm sektör haberleri; makroekonomik veriler dahil birçok veri seti bulunmaktadır.

İletişim:
İstanbul Ofisi: +90 212 347 59 60(pbx)
Web:www.REIDIN.com
Mail:info@reidin.com

Print Friendly, PDF & Email