Share
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

İMSAD Gündem Buluşmaları

27 June 2019 @ 08:00 - 12:00 EEST

Share

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD) ‘Gündem Buluşmaları’ toplantısı, 27 Haziran’da gerçekleştirilecek.

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD) ‘Gündem Buluşmaları’ toplantısı, ‘Fırtınalı Havada Dümende Olmak-II’ başlığı altında, iş dünyasının önde gelen temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilecek.

Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Ferdi Erdoğan’ın açılış konuşması ile başlayacak toplantıda, dünya ve Türkiye ekonomisindeki son gelişmeler ile inşaat ve inşaat malzemesi sektörüne ilişkin güncel ekonomik veriler masaya yatırılacak.

Moderatörlüğünü Türkiye İMSAD Başkan Yardımcısı Çetin Tecdelioğlu’ nun yapacağı ‘Gündem Buluşmaları’nın özel konuğu Eczacıbaşı Topluluğu CEO’ su Atalay Gümrah, ‘Fırtınalı Havada Dümende Olmak’ başlığı çerçevesinde deneyim ve önerilerini katılımcılarla paylaşacaktır.

Gündem Buluşmaları’ nda ayrıca TİM Genel Sekreteri Prof. Dr. Kerem Alkin ile Türkiye İMSAD Ekonomi Danışmanı Dr. Can Fuat Gürlesel, ekonomi ve sektöre yönelik değerlendirmelerini aktaracaktır.

Online kayıt için web sayfasını ziyaret ediniz.

Print Friendly, PDF & Email

Details

Date:
27 June 2019
Time:
08:00 - 12:00
Event Category:
Website:
https://www.imsad.org/

Venue

İstanbul Sanayi Odası, Odakule Meclis Toplantı Salonu
Meşrutiyet Cad. No:63
İSTANBUL, 34430 Turkey
Phone:
0212 252 29 00