12 Nisan 2019

GRED, Berlin ve Londra’ daki yatırım fırsatlarını aktarıyor

Share

Londra merkezli Türk Girişimi GRED, 12-17 Nisan tarihlerinde Berlin ve Londra’daki gayrimenkul fırsatlarını aktaracağı toplantılar düzenliyor.

Türk yatırımcılara konut ve perakende gayrimenkul konularında danışmanlık ve aracılık hizmeti veren Londra merkezli Türk Girişimi GRED (Global Real Estate Development), 12 – 17 Nisan tarihleri arasında Bebek’ teki ofisinde Türk yatırımcılara Berlin ve Londra’ daki gayrimenkul fırsatlarını aktaracağı sohbet toplantılarına ev sahipliği yapıyor.

Türk kadın girişimci Meltem Türker tarafından 11 sene önce İstanbul’da kurulan, 5 yıl önce de Londra’da faaliyetlerine başlayan GRED, Knight Frank ile başlattığı The Global Showcase (Gobal Vitrin) projesi kapsamında Mart ayında düzenlediği urbanLAB Berlin Konferansı’ yla Berlin’ deki üç lüks konut projesini tanıttı.
The Global Showcase (Gobal Vitrin) projesi kapsamında Mayıs ayında urbanLAB Londra Konferansı’ nı hedefleyen GRED, bu çerçevede 12 – 17 Nisan tarihleri arasında öğleden sonra saat 15.00’ten itibaren Bebek’teki yeni konsept ofisinde Berlin ve Londra’ daki projeler hakkında bilgiler aktaran sohbet toplantılarına ev sahipliği yapacaktır.

Print Friendly, PDF & Email