12 Aralık 2012

REIDIN.com’dan Kapsamli Yapi Stoku Envanter Calismasi

Share

Yapı Stoku Analizi “REIDIN SupplyCheck” ile bugünü, gelecek ay ve yılları artık daha iyi öngörebileceksiniz.

REIDIN.com’un yeni ürünü Yapı Stoku Analizi SupplyCheck ile emlak piyasasındaki konut arzını bir bütün olarak inceleyebileceksiniz: tamamlanmış projelerin yanı sıra, yapımı süren veya planlanan projeleri de analiz edebileceksiniz!

(13 Aralık 2012, İstanbul)
Yılsonu yaklaşırken tüm kurumlar, şirketler, aileler ve hatta şahıslar eski hesaplarını kapatır ve yeni yıl için öngörülerde bulunmaya çalışır. REIDIN.com’un yeni ürünü Yapı Stoku Analizi SupplyCheck geliştirici ve  yatırımcılar başta olmak üzere tüm sektör paydaşlarına geleceği öngörmek, planlamak ve somut veriler üzerinden sağlam adımlar atabilmek için şimdi eşsiz bir araç sunuyor.

Türkiye genelinde konut projelerinin tüm verileri REIDIN Gayrimenkul Bilgi Servisi üzerinde SupplyCheck bölümünden analiz edilebilecek . Yapı Stoku Analizi ile belli bir bölgedeki (il ve ilçe) projelerin zaman (yıl ve ay), durum (inşaatı devam eden veya tamamlanmış) ve tip (1+1, 2+1…) verilerine erişebileceğiniz gibi, belli bir tarihteki (örneğin, Ocak 2014) projeli konut arzını da tespit edebilirsiniz. 

REIDIN Yapı Stoku Analizi SupplyCheck çalışması üzerinden yapılan bazı karşılaştırmalı örnek sonuçları aşağıda grafik olarak sunuyoruz.

REIDIN Türkiye Veri Müdürü Ozan Demir, bu yeni ürünü ve getireceği avantajları şöyle tarif etti: “Sürekli şekilde güncellenen REIDIN Yapı Stoku Analizi, aslında daha önce Reidin.com bilgi servisimizde devreye aldığımız ve üyelerimizin yoğun olarak faydalandığı  Proje Fiyatları Karşılaştırma Servisi (PriceCHECK) ve Bölge Raporu (LocationCHECK) bölümlerinin devamı konumunda. Buradan çıkan sonuçların yeni yerleşim bölgelerinin gelişimi, doğru yatırımların yapılması, piyasa ve rekabet analizi için gerekli,hatta hayati olduğunu düşünüyoruz.

Bunun yanında kiraya verilmek üzere yatırım amaçlı alınan konutların getirilerinin oluşmasında piyasa arzının önemi göz önüne alındığında, REIDIN Yapı Stoku Analizi çalışmasının sonuçlarının sadece arzı yaratanlar değil, talebi sağlayan son kullanıcılar (alıcılar) açısından da büyük olduğunu görmek mümkün.” 

Daha fazla REIDIN SupplyCheck verisi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

REIDIN.com Hakkında
REIDIN, Türkiye’de ve diğer birçok gelişmekte olan ülkede gayrimenkul sektörü ile ilgili derinlikli ve analitik bilgiler sunan online bir şirkettir. REIDIN.com Gayrimenkul Bilgi Servisi’nde fiyatlar ve endeksler; şirket, proje ve bina bilgileri; gelişmiş coğrafi bilgi sistemi araçları; arz-talep verisi; pazar trend analizi; araştırma raporları; yerel, ülke ve internet medyası dahil tüm sektör haberleri; makroekonomik veriler dahil birçok veri seti bulunmaktadır.

İletişim:
İstanbul Ofisi: +90 212 347 59 60(pbx)
Web:www.REIDIN.com
Mail:info@reidin.com

Print Friendly, PDF & Email