19 Mayıs 2015

REIDIN TEKNOLOJİ STAJ PROGRAMI

Share

– Birlikte geliştirdiğimiz projelerimizde bizimle beraber çalışacak
– Öğrenmek, denemek ve yeteneklerini geliştirmek isteyen
– Üniversitelerin Mühendislik/IT/MIS bölümlerinde öğrenci olan
– Özgür yazılım teknolojileri ile büyük veri (big data) uygulamaları, veri analiz teknolojileri, web uygulamaları ve mobil uygulamalar geliştirmek isteyen
– Yeni teknolojilere meraklı
– Analitik düşünebilen
– Enerjisi yüksek
– Takım çalışmasına yatkın
– Yaratıcı

stajyerler arıyoruz!

Yukarıdaki niteliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız sizi 2015 yılı yaz döneminde şirketimizde staj yapmaya davet ediyoruz!

Başvuru için;
Özgeçmişinizi  kısa bir ön yazı ile birlikte staj@reidin.com adresine göndermenizi rica ediyoruz. Başarılı olan stajyerlerimize REIDIN’de çalışma fırsatı sunulacaktır.

Biz kimiz?
REIDIN, gelişmekte olan ülkelere odaklanan lider gayrimenkul bilgi şirketidir. REIDIN, erişimi zor, kapsamlı ve güncel gayrimenkul veri ve bilgilerini kullanıcı dostu ve akıllı internet çözümleri ile gayrimenkul profesyonellerine sunarak, zamandan ve maliyetten tasarruf etmelerini sağlamaktadır. REIDIN, Veri & Araştırma, Teknoloji Ekipleri ve Global Bilgi Ortaklarıyla kullanıcılarına kapsamlı ve detaylı gayrimenkul bilgi, analiz ve araştırmaları sunmaktadır. REIDIN kullanıcıları arasında gayrimenkul geliştiricileri, bankalar, mortgage ve sigorta şirketleri, emlak acenteleri , değerleme şirketleri, danışmanlık şirketleri ve devlet kurumları yer almaktadır.

Print Friendly, PDF & Email