10 Şubat 2015

REIDIN Yeni Gayrimenkul Bilgi Platformuyla Gelişmekte Olan Ülkelerde Bir İlke İmza Atıyor

Share

Yılların bilgi birikimi ve aylarca süren kullanılabilirlik araştırmaları sonunda yeniden tasarlanan REIDIN, binlerce REIDIN kullanıcısı için artık daha verimli, etkin ve kullanıcı dostu. Yeni REIDIN, kullancılarının, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Çin, Hong Kong’un da dahil olduğu 27 gelişmekte olan ülkenin gayrimenkul piyasaları ile ilgili analizler yaparken yüksek oranda zamandan ve emekten tasarruf etmelerine ve hepsinden önemlisi doğru kararlar almalarında yardımcı olacak.

Tüm araştırmalar, günümüzde gayrimenkul sektörleri ile ilgilenen profesyonellerin,artık bilgiye ihtiyaç duyduklarında, öncelikle internete başvurduklarını göstermektedir. Genellikle piyasa araştırması ve analiz yapmak için belirli bir bina/proje ya da bölgenin (il, ilçe veya mahalle) bilgilerini aramakta ve elde ettikleri bu bilgileri piyasa trendleri ve diğer veriler ile karşılastırarak kararlar almaktadırlar. REIDIN, yeni versiyonu (3.0) ile kullanıcılarınınbu gibi çok özel bilgi ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde yeniden tasarlandı. REIDIN3.0 ile kullanıcılar, gayrimenkul piyasalarını, il-ilçe-mahalleleri, trendleri, bina ve projeleri detaylı bir şekilde analiz edebilecekleri birçok yeni araca ve özelliğe ulaşabiliyor olacaklar.

Yeni ürünün kalbinde yer alan gelişmiş AKILLI ARAMA MOTORU’na ek olarak kullanıcılara, Türkiye’de bir ilk olan GAYRİMENKUL SICAKLIK HARİTALARI, KARŞILAŞTIRMA RAPORLARI ve detaylı PİYASA ENDEKSLERİ gibi birçok yeni analiz ve raporlama aracı sunuluyor.

Kullanıcılar, ayrıca yeni araç ve özelliklerle detaylı İL, İLÇE ve MAHALLE seviyesinde FİYAT VERİSİLERİNE, BİNA ve PROJE ENVANTERİ BİLGİLERİNE, İNŞAAT STOĞU, ENDEKSLER ve DEMOGRAFİK VERİLERİ görüntüleyebiliyor ve analiz edebiliyorlar.

Yeni heyecan verici özelliklerden birisi de REIDIN kullanıcıları artık BİNA VE PROJE PROFİLLERİNİ, BÖLGELERİ, TRENDLERİ, FİYATLARI ve DİĞER ÖNEMLİ BİNA BİLGİLERİNİ aynı KARŞILAŞTIRMA RAPORUNDA karşılaştırabiliyor ve bu raporu meslektaşlarıyla paylaşabiliyorlar.
REIDIN’deki yeni haritalar Google Haritaları üzerinde çalışıyor ve SICAKLIK HARİTALARI, KENDİ ARAMANI ÇİZME, KML FORMATINDA KENDİ HARİTANI YÜKLEME, HARİTA RAPORU GÖRÜNTÜLEME, KENDİ ARSA ANALİZİNİ YARATMA gibi gelişmiş özellikleri barındırıyor.

MOBİL> Bugün internette hizmet veren bir ürünün mobil cihazlarda çalışamaması düşünülemez. Bu yüzden yeni REIDIN, akıllı telefon, tablet gibi tüm mobil araçlarda sorunsuz çalışacak şekilde tasarlandı. Kullanıcılar, REIDIN’in eski versiyonuna da 30 Nisan 2015 tarihine kadar www.REIDIN.com adresinden erişilebilecekler.

REIDIN CEO’su Ahmet Kayhan, yeni REIDIN’e ilişkin yaptığı açıklamada: “REIDIN3.0 gayrimenkul sektörleri içinbir başka önemli kilometre taşı olacak. Biz REIDIN olarak her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve ürünlerimizin kalitesini hizmetlerimizin kalbine koymaya çalışan bir şirket olduk ve böyle olmaya devam edeceğiz. Geçen yıl Doğuş Holding ile gerçekleştirdiğimiz ortaklık sayesinde daha stratejik bir yapıya büründük ve müşterilerimize daha etkin servis sunacak yeni ürünler tasarlamak için ihtiyaç duyduğumuz zamana ve alana kavuştuk. Yeni REIDIN ile ayrıca tüm dünyada yeni stratejik ortaklıklar geliştirecek şekilde çalışmalarımızı hızlandırdık ve şu anda çok önemli görüşmeler yapıyoruz. 2015 bu anlamda REIDIN için çok önemli bir yıl olacak.”

REIDIN Hakkında
REIDIN, gelişmekte olan ülkelere odaklanan lider gayrimenkul bilgi şirketidir. REIDIN, erişimi zor, kapsamlı ve güncel gayrimenkul veri ve bilgilerini kullanıcı dostu ve akıllı internet çözümleri ile gayrimenkul profesyonellerine sunarak, zamandan ve maliyetten tasarruf etmelerini sağlamaktadır.

REIDIN, Veri & Araştırma, Teknoloji Ekipleri ve Global Bilgi Ortaklarıyla kullanıcılarına kapsamlı ve detaylı gayrimenkul bilgi, analiz ve araştırmaları sunmaktadır. REIDIN kullanıcıları arasında gayrimenkul geliştiricileri, bankalar, finansman ve sigorta şirketleri, gayrimenkul aracı danışmanlık şirketleri, değerleme şirketleri, danışmanlık şirketleri ve devlet kurumları yer almaktadır.

İletişim:
Web:        http://www.reidin.com
Tel:          +90 212 347 59 60 – İstanbul
               +971 4 433 13 98 – Dubai
ePosta:     info@reidin.com

Print Friendly, PDF & Email