6 Mayıs 2012

REIDIN’den Turkiye’de bir ilk daha: Markali Projeler Gelistirici Fiyatlari Karsilastirma Araci

Share

7 Mayıs 2012, İstanbul: Geliştiriciler, değerleme şirketleri, yatırımcılar, danışmanlar, finansal kurumlar, emlak aracıları ve düzenleyici kurumlar gibi gayrimenkul sektörünün tüm paydaşlarının doğru kararlar almasına yardımcı olmak amacıyla hizmet veren REIDIN kullanıcıların geliştirici adı, proje adı, bölge, tip ve tarih bazında liste fiyatlarının takip edilebileceği, karşılaştırmalı analizler yapılabileceği, grafik olarak görebileceği REIDIN Markalı Projeler Geliştirici Fiyatları Karşılaştırma Aracı’nı kullanıma sunuyor.

REIDIN Türkiye üyeleri, bu servis sayesinde Türkiye genelinde Markalı Konut Projelerinin ilk örneklerini gördüğümüz 1999 yılından başlayarak, 2007-2012 yılları ağırlıklı olmak üzere, üçer aylık dönemlerde, 1215 projenin güncel fiyatlarına ulaşarak, 17500 fiyat verisini karşılaştırma şansı bulacaklar.  

REIDIN Türkiye Veri Müdürü Ozan Demir: “Üyelerimiz REIDIN Gayrimenkul Bilgi Servisimiz üzerinde uzun bir zamandır her bir projenin ikinci el fiyatlarını takip etmekte, otomatik olarak hesaplanan median metrekare fiyatlarını anında görebilmektedir. Bir süredir bunun tamamlayıcısı olan geliştirici liste fiyatlarını da eklemek üzere çalışmalarımız devam ediyordu. Bundan böyle üyelerimiz bu iki tamamlayıcı fiyat mekanizmasını kolaylıkla takip edebilecektir”.  

Print Friendly, PDF & Email