24 Eylül 2019

Türkiye İMSAD ‘9. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi’ 5 Kasım’da

Share

Rekabetin Şifreleri: Sınırsız Ticaret’ temalı zirvede inşaat sektörünün paydaşları bir araya gelecek

Türkiye İMSAD tarafından 2009 yılından bugüne gerçekleştirilen ‘Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi’ bu yıl da inşaat sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getirecek. 5 Kasım Salı günü ‘Rekabetin Şifreleri: Sınırsız Ticaret’ temasıyla gerçekleştirilecek zirvede, küresel ticarette yeni ihtiyaçlar, sorunlar ve çözüm önerileri masaya yatırılacak.

İnşaat malzemeleri sektörünün çatı kuruluşu Türkiye İMSAD (İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği) tarafından hayata geçirilen sektörün en büyük etkinliklerinden biri olarak kabul edilen ‘Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi, bu yıl ‘Rekabetin Şifreleri: Sınırsız Ticaret’ temasıyla Swissotel The Bosphorus İstanbul’da yapılacak.

Toplam üretimi, dış ticaret hacmi ve istihdamdaki payının yanı sıra birçok sektörle yakın ilişkisinden dolayı ülke için stratejik öneme sahip inşaat malzemesi sektörünün çatı örgütü Türkiye İMSAD, ‘9. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi’ ile sektöre yine yön verecek.

Zirvede ‘Rekabeti Bozanlar-Maverik Sendromu’ ve ‘Sınırsız Ticaret’ başlıklı paneller, ‘Markaların Rekabeti’ ve ‘Uyvar Önünde Bir Türk’ başlıklı sohbet oturumları ile ‘Rekabette Oyun Teorisi’, ‘Küyerelleşme’, ‘Herkes İçin Arttırılmış Gerçeklik’, ‘İnşaat Sektöründe Bilgi Daha İyi Nasıl Yönetilir?’ başlıklı özel sunumlar yapılacak.

Zirvede buildingSMART Türkiye Buluşması

Ayrıca zirvede eş zamanlı olarak ‘Rekabetin Sayısal Hali’ başlıklı buildingSMART Türkiye Buluşması gerçekleşecek. Her biri alanında uzman yabancı konuşmacılar, ‘openBIM; Hareket, Zihniyet ve Teknoloji’, ‘openBIM Eğitiminde Global Kriter: bSI Sertifikası’, ‘İnşaat Endüstrisinin Amazon Dönemi’ başlıklı özel sunumlarını katılımcılarla paylaşacak.

İş, ekonomi, medya ve siyaset dünyasının önde gelen isimlerinin konuşmacı olarak yer alacağı ‘9. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi’nde sektörün her kesiminden 500’ü aşkın katılımcı buluşacak.

 

 

Print Friendly, PDF & Email